Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

NR 187 – MAJ 2018Spis treści:

 

KOCHANI KOCIARZE, KOCHANI CZYTELNICY!

Kiedy 17 lat temu ukazał się pierwszy numer KOCICH SPRAW, wszyscy myśleliśmy, że tak już zostanie do końca świata i jeden dzień dłużej. A okazało się, że świat nieustannie się zmienia. Kto wówczas myślał, że telefon zastąpi aparat fotograficzny, książkę czy gazetę? To małe urządzenie ma wielką moc, podobnie jak komputer, laptop czy tablet. Dzisiejsza ulica, metro, autobus czy tramwaj zupełnie nie przypominają ulic i środków komunikacji sprzed 17 lat. Dziś prawie nie widzimy osób czytających książki czy czasopisma, natomiast prawie każdy korzysta właśnie z telefonu. Telefonem płaci się za zakupy, w telefonie szuka wszelakich informacji.
Encyklopedie czy słowniki są już démodé. Wszystko podlega modyfikacji, by sprostać oczekiwaniom odbiorcy. Dotyczy to także KOCICH SPRAW. Wzrost popularności i notowań mediów elektronicznych sprawił, że coraz bardziej zagłębialiśmy się w internecie, by być jak najbliżej Was. I dziś, idąc z duchem czasu, postanowiliśmy czasowo zawiesić wydawanie naszego miesięcznika i pozostać w świecie wirtualnym.

Czas spędzony z Wami – prawie 17 lat – był dla nas wielką przyjemnością i radością, a przede wszystkim ogromnym zaszczytem. Wspólnie cieszyliśmy się Waszymi radościami i martwiliśmy Waszymi smutkami. Zawsze byliście i będziecie dla nas bardzo ważni. Dlatego czekamy na Was na Facebooku, Instagramie i niebawem już na Twitterze. Zapraszamy też na stronę internetową kociesprawy.pl. Korzystajcie z porad naszych ekspertów, szukajcie tam wiadomości o naszych ulubieńcach. Nasza strona internetowa jest kopalnią wiedzy, więc znajdziecie tam mnóstwo ważnych informacji, publikowane w KOCICH SPRAWACH artykuły, odpowiedzi na wiele pytań.
Z wielką przyjemnością pisaliśmy dla Was i byliście inspiracją dla KOCICH SPRAW, które nie ewoluowałyby bez Was. Dziękujemy za wspólnie spędzone 17 lat, za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i za Waszą wielką empatię.
Nie jest wykluczone, że wrócimy, o czym na pewno poinformujemy. Pozostańcie zatem z nami tak blisko jak dotychczas. Do zobaczenia!

Magdalena Izabella Bielicka
redaktor naczelna KOCICH SPRAW

 

Zakup numerów archiwalnych

Kochani Czytelnicy!

Kiedy 17 lat temu ukazał się pierwszy numer KOCICH SPRAW, wszyscy myśleliśmy, że tak już zostanie do końca świata i jeden dzień dłużej. Ale okazało się, że świat nieustannie się zmienia. Zmiany te nie ominęły również naszego kochanego miesięcznika. Wzrost popularności mediów elektronicznych sprawił, że kolejno zakładaliśmy portale internetowe, modyfikowaliśmy je, by być jak najbliżej Was. I dziś, idąc z duchem czasu, postanowiliśmy czasowo zawiesić wydawanie KOCICH SPRAW, ale pozostać w internecie. Polecamy się serdecznie w świecie wirtualnym.

Są Państwo naszymi najwierniejszymi Czytelnikami.


Proponujemy nabycie naszych  numerów archiwalnych w cenie
10
zł za egzemplarz
plus koszty wysyłki:
za 1-2 numery - 7,30 zł,
za 3-5 numerów - 9,00 zł,
za 6-10 numerów - 14,00 zł,
za 11-20 numerów - 19,00 zł,
powyżej 20 numerów - 23,00 zł


Numery archiwalne KOCICH SPRAW można kupić wpłacając na nasze konto w: Bank CITY HANDLOWY, odbiorca Magdalena Bielicka nr: 90 1030 0019 0109 8510 0047 2125 
odpowiednią kwotę w banku lub na poczcie lub drogą internetową.

Na przelewie lub przekazie w miejscu "tytułem" proszę podać również adres wysyłki (jeśli jest inny niż adres właściciela konta) oraz wskazać numery archiwalne, których wpłata dotyczy oraz numer telefonu lub adres mailowy.

Do Państwa dyspozycji -
kontakt z redakcją:
mailowy –
m.i.bielicka@kociesprawy.pl; lub kociesprawy@kociesprawy.pl  
telefoniczny –
603-784-255, 665-777-244

Łączę serdeczne, mruczące pozdrowienia,
Magdalena Izabella Bielicka
redaktor naczelna