Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

NR 173 – MARZEC 2017Spis treści:

15 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ…

Wydawałoby się, że 15 lat to bardzo długo, a okazuje się, że KOCIM SPRAWOM minęły one niezwykle szybko. Dopiero co świętowaliśmy 10-lecie, a tu już stuknęło nam aż 15 lat. Pięknych lat pisania o sprawach kocich w życiu, w sztuce, u weterynarza, w drodze, w blogach i w każdej możliwej konfiguracji. Bo bez kotów nie wyobrażamy sobie przecież życia, a to one są jego podmiotem. To one tworzą mnóstwo ciekawych historii. Historie te przelewane są na papier i tak wspólnie tworzymy magazyn KOCIE SPRAWY. To są Wasze opowiadania, Wasze doświadczenia, to Wasza twórczość malarska, poetycka, fotograficzna, Wasze doświadczenia z kotami.
Dziękuję, że cały czas jesteście z nami, że nieustannie nam ufacie, że KOCIE SPRAWY ciągle są Wam bliskie. Bez Was, bez Czytelników i bez mruczących podopiecznych nie byłoby naszego wspólnego magazynu. Doceniamy to bardzo i cieszymy się niezmiernie.

Prócz wiernych Czytelników mamy także wspaniałych mecenasów, którzy są zawsze z nami, tak jak była zawsze z nami Krystyna Sienkiewicz, Święty Franciszek w spódnicy. Nie wyobrażaliśmy sobie, że może jej kiedyś zabraknąć. Miała być u nas na gali 15-lecia honorowym gościem.
A tymczasem życie samo napisało inny scenariusz. Krysia odeszła nagle, pozostawiając nas w nieutulonym żalu. Już nic nie będzie takie samo bez Krysi. Będzie na pewno inaczej, bo jak powiedział Tuwim: „Żyj tak, żeby kiedy cię zabraknie, ludziom było nudno”. To była też maksyma Krysi Sienkiewicz. Krysiu, będzie nudno bez Ciebie, będzie nam brakować Twojej śmiechoterapii, ale pozostaniesz na zawsze w naszych sercach uśmiechnięta i radosna!

Magdalena Izabella Bielicka
redaktor naczelna KOCICH SPRAW 

Zakup numerów archiwalnych

Kochani Czytelnicy!

Kiedy 17 lat temu ukazał się pierwszy numer KOCICH SPRAW, wszyscy myśleliśmy, że tak już zostanie do końca świata i jeden dzień dłużej. Ale okazało się, że świat nieustannie się zmienia. Zmiany te nie ominęły również naszego kochanego miesięcznika. Wzrost popularności mediów elektronicznych sprawił, że kolejno zakładaliśmy portale internetowe, modyfikowaliśmy je, by być jak najbliżej Was. I dziś, idąc z duchem czasu, postanowiliśmy czasowo zawiesić wydawanie KOCICH SPRAW, ale pozostać w internecie. Polecamy się serdecznie w świecie wirtualnym.

Są Państwo naszymi najwierniejszymi Czytelnikami.


Proponujemy nabycie naszych  numerów archiwalnych w cenie
10
zł za egzemplarz
plus koszty wysyłki:
za 1-2 numery - 7,30 zł,
za 3-5 numerów - 9,00 zł,
za 6-10 numerów - 14,00 zł,
za 11-20 numerów - 19,00 zł,
powyżej 20 numerów - 23,00 zł


Numery archiwalne KOCICH SPRAW można kupić wpłacając na nasze konto w: Bank CITY HANDLOWY, odbiorca Magdalena Bielicka nr: 90 1030 0019 0109 8510 0047 2125 
odpowiednią kwotę w banku lub na poczcie lub drogą internetową.

Na przelewie lub przekazie w miejscu "tytułem" proszę podać również adres wysyłki (jeśli jest inny niż adres właściciela konta) oraz wskazać numery archiwalne, których wpłata dotyczy oraz numer telefonu lub adres mailowy.

Do Państwa dyspozycji -
kontakt z redakcją:
mailowy –
m.i.bielicka@kociesprawy.pl; lub kociesprawy@kociesprawy.pl  
telefoniczny –
603-784-255, 665-777-244

Łączę serdeczne, mruczące pozdrowienia,
Magdalena Izabella Bielicka
redaktor naczelna