Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

NR 172 – LUTY 2017Spis treści:

KTO KOMU

Pewien chłopaczek
bystry, choć nieduży,
spytał mnie kiedyś
do czego kot służy.
Dosyć jest trudno
na takie pytanie
znaleźć odpowiedź
jednym krótkim zdaniem.
Bo w gruncie rzeczy
chodzi przecież o to,
że kot nikomu nie służy.
To my – służymy kotom.
Franciszek J. Klimek, wiersz „Kto komu”


SŁUŻBA
Prawdziwość słów z wiersza F. J. Klimka potwierdzi zapewne każda kociara i każdy kociarz. Wiemy przecież o tym doskonale, że to właśnie my jesteśmy kocimi sługami i nikt ani nic tego faktu zmienić nie może. Ale służba ta i zarazem misja są bezcenne i jakże nam – sługom potrzebne. To między innymi ta misja sprawiła, że koty mają swoje święto. Zwyczajnie się im to należy.
Wspólnie świętujemy co roku 17 lutego.
Wszystkim kotom życzę więc z okazji ich święta wspaniałych służących, pełnych miseczek i ciepłych domów, rozmruczanych oraz wolnych od trosk dni.
A nam minęło już 15 lat, odkąd pierwszy numer KOCICH SPRAW ukazał się na rynku. Nasz miesięcznik także służy kotom. Podobnie jak i ich sługom – naszym Czytelnikom. I to jest wspaniałe. Bo co my, słudzy, zrobilibyśmy bez kotów – trudno sobie wyobrazić. Sprawy kocie są dla nas najważniejsze, podobnie jak i dla naszych Czytelników. Gdyby nie nadsyłane listy, opowieści, wspomnienia czy zdjęcia, nie wiedzielibyśmy o Waszych kocich ulubieńcach, o Waszym stosunku do nich, o tym, jak ważne są koty w Waszym życiu.
Wielu Czytelników towarzyszy KOCIM SPRAWOM od pierwszego numeru, a nawet je kolekcjonuje. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że co miesiąc sięgacie po kolejny numer naszego wspólnego kociego czasopisma. Gdyby nie Wasze zainteresowanie, chęć współtworzenia i dzielenia się z Czytelnikami kocimi historiami być może nie
świętowalibyśmy dziś tego jubileuszu. Nasza orkiestra gra już 15 lat – może nie tak głośno, jak orkiestra Jurka Owsiaka, ale i do nas ciągle przychodzą nowi wolontariusze, nowi autorzy, nowi wielbiciele, zapisują się nowe kocio-ludzkie historie.
Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście stale z nami, że wkładacie zapał i serce we współtworzenie naszego kociego pisma.

Magda Izabella Bielicka
redaktor naczelna KOCICH SPRAW

 

Zakup numerów archiwalnych

Kochani Czytelnicy!

Kiedy 17 lat temu ukazał się pierwszy numer KOCICH SPRAW, wszyscy myśleliśmy, że tak już zostanie do końca świata i jeden dzień dłużej. Ale okazało się, że świat nieustannie się zmienia. Zmiany te nie ominęły również naszego kochanego miesięcznika. Wzrost popularności mediów elektronicznych sprawił, że kolejno zakładaliśmy portale internetowe, modyfikowaliśmy je, by być jak najbliżej Was. I dziś, idąc z duchem czasu, postanowiliśmy czasowo zawiesić wydawanie KOCICH SPRAW, ale pozostać w internecie. Polecamy się serdecznie w świecie wirtualnym.

Są Państwo naszymi najwierniejszymi Czytelnikami.


Proponujemy nabycie naszych  numerów archiwalnych w cenie
10
zł za egzemplarz
plus koszty wysyłki:
za 1-2 numery - 7,30 zł,
za 3-5 numerów - 9,00 zł,
za 6-10 numerów - 14,00 zł,
za 11-20 numerów - 19,00 zł,
powyżej 20 numerów - 23,00 zł


Numery archiwalne KOCICH SPRAW można kupić wpłacając na nasze konto w: Bank CITY HANDLOWY, odbiorca Magdalena Bielicka nr: 90 1030 0019 0109 8510 0047 2125 
odpowiednią kwotę w banku lub na poczcie lub drogą internetową.

Na przelewie lub przekazie w miejscu "tytułem" proszę podać również adres wysyłki (jeśli jest inny niż adres właściciela konta) oraz wskazać numery archiwalne, których wpłata dotyczy oraz numer telefonu lub adres mailowy.

Do Państwa dyspozycji -
kontakt z redakcją:
mailowy –
m.i.bielicka@kociesprawy.pl; lub kociesprawy@kociesprawy.pl  
telefoniczny –
603-784-255, 665-777-244

Łączę serdeczne, mruczące pozdrowienia,
Magdalena Izabella Bielicka
redaktor naczelna