Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

NIE JESTEM ZŁOŚLIWY - Tekst: CatExperts - profesjonaliści dla kotów

W lipcu ruszyła pierwsza kampania edukacyjna serwisu CatExperts! #NieJestemZłośliwy partneruje koci dom tymczasowy Kocia Łapka, a KOCIE SPRAWY objęły tę wyjątkową akcję patronatem!

W nowym cyklu edukacyjnym na warsztat brane są mity dotyczące kociego zachowania, które ludzie określają jako złośliwe, a koty - jako wredne i działające celowo na szkodę człowieka.

Otóż koty, nie tyle nie są złośliwe, co nawet być złośliwe nie mogą. Dlaczego? Dokładne wyjaśnienie przeczytacie na stronie kampanii: http://catexperts.pl/niejestemzlosliwy/

Koty nie są złośliwe. Koty nie są wredne. Koty nie działają celowo na szkodę człowieka. Dziś każdy z nas  może zostać kocim adwokatem i zakrzyknąć w imieniu kota #NieJestemZłośliwy - Mam Swoje Potrzeby. Bo każde kocie zachowanie można wytłumaczyć; za każdym zachowaniem kryje się jakaś kocia potrzeba; każda kocia czynność ma swój sens z kociego punktu widzenia. Co poniedziałek będziemy to wspólnie udowadniać!

Jak działa kampania #NieJestemZłośliwy?

1) Co tydzień będziemy obalać jeden mit o kociej złośliwości; pokażemy, co danym zachowaniem manifestuje kot, co chce przekazać i jak możemy pokazać mu, że go rozumiemy. Szukajcie wpisów z hasztagiem #NieJestemZlosliwy i udostępniajcie dalej, aby raz na zawsze rozgromić szkodliwe stereotypowe myślenie o kotach!

2) Włączcie się w akcję i przesyłajcie nam mity, z którymi Wy się spotkaliście. Dajcie znać, co Wasi znajomi określają jako złośliwe kocie zachowanie. Razem możemy obalić więcej stereotypów! Czekamy na Was i Wasze #NieJestemZłośliwy-pomysły pod tym postem na Facebooku.

3) Puszczajcie w świat nasze niezłośliwe koty! Do wyboru 3 obalone mity: o kocim wchodzeniu na zlew, sikaniu na dywanik łazienkowy i drapaniu mebli

4) Kampania  potrwa do Wigilii 2016, kiedy to koty same powiedzą Wam ludzkim głosem, że nie są złośliwe, a my będziemy mieć dla Was niespodziankę…

Więcej o założeniach kampanii na: http://catexperts.pl/niejestemzlosliwy/

 

Zapraszamy! Za dobry PR kotów odpowiadamy wspólnie! :)