Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

Galeria zdjęć

Tita, kotka należąca do Ruben'a Gaviria stała się zastępczą matkę pewnej małej wiewiórki. Ruben znalazł poturbowaną wiewiórkę, gdy przechodził przez park w Envigado pod Medellin (Kolumbia). Kotka od razu przyjęła maleństwo pod swoją opiekę. 
Jak wszystkim wiadomo, koty to bardzo pracowite zwierzęta. Tak pracowite, że często ze zmęczenia wprost słaniają się na nogach. Nie ma tu żadnego znaczenia pora dnia - kot śmiertelnie wycieńczony może być równie dobrze zaraz po drzemce. To chyba zrozumiałe...

Wraz z nastaniem internetu kocia mania zaczęła zataczać coraz szersze kręgi, zawładnąwszy monitorami już nie tylko wyznawców „kocizmu", ale także tych, którzy za owymi futrzakami niezbyt przepadali. Trudno jednak pozostać obojętnym na czar i urok następców Garfielda. Leniwe koty są po prostu odjazdowe!
Właśnie dlatego wyszperaliśmy dla was najlepsze i najzabawniejsze zdjęcia zmęczonych kociaków, które postanowiły oddać się relaksowi w nieco dziwacznych pozach (a pisząc „kociaki w dziwnych pozach", naprawdę mamy na myśli zwierzęta...). Jeśli po ciężkim tygodniu ktoś z was zastanawia się więc, jak spędzić weekend, w naszej dzisiejszej galerii powinien znaleźć garść inspiracji. Miłego leniuchowania!