Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

NIEWOLNIK KOCIEJ NATURY

Z Tomaszem Kammelem, znanym i lubianym dziennikarzem oraz prezenterem telewizyjnym, producentem, trenerem, scenarzystą, rozmawia Katarzyna Pielak.

 Katarzyna Pielak: Jest Pan niesłychanie zapracowaną osobą. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że potrzebowaliśmy prawie roku, by doszło do tego wywiadu.
Specjalizuje się Pan w prowadzeniu imprez, festiwali, koncertów, debat, współtworzy Pan i prowadzi audycje radiowe i programy telewizyjne, wydał Pan także książkę pod tytułem: „Jak występować publicznie… nie tylko w telewizji”. I w tym morzu zajęć zostaje jeszcze miejsce dla zwierzaków? Podobno jest Pan wielbicielem kotów?
Tomasz Kammel:
Tak, uwielbiam koty! Jestem pełen kociej miłości i w pełni akceptuję charakter tych zwierząt.W swoim życiu miałem kilka kotów, dwa ostatnie mieszkały ze mną około dziesięciu lat temu. Jeden został znaleziony przy śmietniku – zobaczyłem go i oczywiście wziąłem od razu do domu. Był to zwykły kot „pochodzenia dachowego”, który otrzymał imię Wizard. Po około trzech miesiącach dołączył do nas drugi, półrasowy rosyjski – Mietek.
Jego mama o silnych genach i charakterze wyszła z domu, poszła na długą wyprawę i wróciła w ciąży. Urodził się przystojny, prawie szlachecki kocur, z równie niezłym charakterem, i został oczywiście też członkiem naszej ekipy.

Wizard? Skąd pomysł na to oryginalne imię?


Więcej przeczytasz magazynie KOCIE SPRAWY NR 153-154 – LIPIEC/SIERPIEŃ 2015
Powrót do: Czytelnia


 Wywiady z opiekunami kotów 
- artykuły z
KOCICH SPRAW
Ze znanymi kociarzami rozmawiały:
Andżelika Piechowiak, Barbara Kubicka, Magdalena Bielicka, Katarzyna Pielak, Joanna Müller

KS 4(35)2005 – rozmowa z Korą Jackowską

   PRZYCHODZI LEW DO CZŁOWIEKA
rozmowa z Korą Jackowską […]

PAN Z ŁASICZKĄ – wywiad z Danielem Bloomem

    Rozmowa z Danielem Bloomem  […]