Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

KOCIA I PSIA MUZYKA


W lutym tego roku odbył się wielki charytatywny koncert zespołu Big Cyc na rzecz podopiecznych fundacji OTOZ Animals Łódź. Jacek Dżej Dżej Jędrzejak oraz Piotr Gadak Sztajdel, muzycy z zespołów Big Cyc i Czarno Czarni, opowiedzieli nam w przelocie między kolejnymi trasami koncertowymi o tej prozwierzęcej akcji.
Z zespołem Big Cyc rozmawia Joanna Müller

Zespół Big Cyc oraz ambasadorka akcji, Miss Polski Ziemi Łódzkiej, Ilona KrawczyńskaJoanna Müller: Cieszymy się, że zwierzęta są Wam tak bliskie. Czy to Wy wpadliście na pomysł zagrania koncertu na ich rzecz?
Jacek Jędrzejak: To przede wszystkim pomysł Patrycji z OTOZ Animals, która skutecznie zachęciła nas do udziału w imprezie. Dziewczyna ma power i jest bardzo skuteczna. Wcześniej daliśmy się namówić na zdjęcia w kalendarzu, więc koncert był świetnym uzupełnieniem całego projektu.
Piotr Sztajdel: Każdy z nas ma w domu ja kiego pupila. Jesteśmy miłośnikami zwierząt, dlatego jeśli tylko okoliczności są sprzyjające, jak najbardziej włączamy się w akcje mające na celu poprawę losu zwierzaków.

Znanym osobom, muzykom łatwiej dotrzeć do wielu osób, uwrażliwić je na zwierzęce sprawy. A młodsze pokolenia wręcz spijają pewnie słowa z Waszych ust! Big Cyc daje dobry przykład.
P. S.:
Kiedy jesteś osobą publiczną, ludzie widzą i oceniają twoje zachowanie. Dlatego warto wykorzystywać popularność, by dawać dobry przykład. My się bardzo staramy.

Więcej przeczytasz w magazynie KOCIE SPRAWY NR 150 – KWIECIEŃ 2015


Powrót do: Czytelnia


 Wywiady z opiekunami kotów 
- artykuły z
KOCICH SPRAW
Ze znanymi kociarzami rozmawiały:
Andżelika Piechowiak, Barbara Kubicka, Magdalena Bielicka, Katarzyna Pielak, Joanna Müller

KS 4(35)2005 – rozmowa z Korą Jackowską

   PRZYCHODZI LEW DO CZŁOWIEKA
rozmowa z Korą Jackowską […]

PAN Z ŁASICZKĄ – wywiad z Danielem Bloomem

    Rozmowa z Danielem Bloomem  […]