Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

Akcja WIELCY MAŁYM ma 5 lat!

W tym roku przypada jubileusz 5-lecia akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.
Znani i lubiani znów postanowi li zatroszczyć się o los czworonogów, fotografując się ze swoimi adoptowanymi pupilami. Zdjęcia będzie można podziwiać na stronach charytatywnego kalendarza, a już teraz niektóre z nich obejrzymy na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Na ogrodzeniu zawisło 13 prac prezentujących wyjątkowe chwile przyjaźni znanych osób ze zwierzętami. Zobaczymy na nich m.in. takich aktorów, jak: Rafał Królikowski, Agata Buzek, Marcin Dorociński, Jolanta Fraszyńska czy Edyta Jungowska. Wśród artystów, którzy wsparli akcję są: Edward Dwurnik, Franciszek Maśluszczak, Andrzej Pągowski, Grzegorz Śmigielski, Mieczysław Wasilewski, i in.
Akcja WIELCY MAŁYM to inicjatywa społeczna, z której wszystkie pozyskiwane środki są przekazywane w formie darów najbardziej potrzebującym schroniskom dla bezdomnych zwierząt w Polsce.
Głównym jej beneficjentem jest Fundacja Niechciane i Zapomniane (www.niechcianeizapomniane.org). Do tej pory inicjatywa przyniosła kilkaset tysięcy dochodu i w ten sposób pomogła, przyniosła ulgę i uratowała kilka tysięcy bezdomnych psów i kotów.
Sponsorem Wystawy została marka T-Mobile. Głównym Partnerem tegorocznej edycji jest firma Butcher’s Pet Care.
Patronat honorowy nad akcją WIELCY MAŁYM objęły Pani Anna Komorowska oraz Pani Ludgarda Buzek.
Patronem medialnym jest m.in. magazyn KOCIE SPRAWY.

jmü