Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

ZAPRASZAMY NA WEEKENDOWE WARSZTATY


„KOT DLA ZAAWANSOWANYCH”

Weekendowe warsztaty dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kotach!
 


Z roku na rok wzrasta liczba osób decydujących się na wybór kota jako zwierzęcia towarzyszącego. Jednak pomimo tego, że w co czwartym polskim domu mieszka obecnie kot, nadal stosunkowo niewiele osób naprawdę rozumie koty i wie jak o nie dbać. Sytuacji nie poprawia fakt, iż zarówno pośród opiekunów kotów jak i w środowisku hodowców i lekarzy weterynarii funkcjonuje wciąż wiele mylnych i krzywdzących przekonań dotyczących tych niezwykłych i tajemniczych zwierząt.

Dzieląc z kotem swoją codzienność, opiekunowie kotów, pomimo najlepszych intencji, często nie potrafią zrozumieć zachowania swoich podopiecznych i ich komunikacji. To pociąga za sobą nieumiejętność zaspokajania kocich potrzeb i prawidłowego budowania relacji, które w efekcie bardzo często prowadzą do licznych napięć i nieporozumień lub wręcz problemów z kocim zachowanie.

Równie często kocim opiekunom trudno jest znaleźć wiarygodne odpowiedzi na pytania dotyczące opieki zdrowotnej, pielęgnacji, żywienia czy tego jak znaleźć lekarza weterynarii, który poza niezbędną wiedzą medyczną będzie miał także odpowiednie podejście do naszego podopiecznego.

W odpowiedzi na ten problem postanowiłyśmy stworzyć dwudniowy kurs dla osób, które są zainteresowane zgłębieniem tajemnic jakie kryje w sobie kot - zarówno w obszarze zachowania jak i zdrowia. Naszym celem jest dać opiekunom kotów dostęp do szerokiej i rzetelnej wiedzy na temat kotów, przekazywanej w ciekawy i przystępny sposób.

Na warsztaty zapraszamy zarówno wieloletnich kociarzy, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę i dowiedzieć się czegoś nowego, jak i osoby które dopiero rozpoczynają swoją kocią przygodę.

Rozwiązanie krzyżówki z majowego numeru KOCICH SPRAW

Rozwiązanie krzyżówki z majowego numeru KOCICH SPRAW

Prawidłowe hasło krzyżówki brzmi: "Kotu żart a myszce śmierć"  […]
Zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Kopeć-Twardowskiej - "Kocio mi"

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Kopeć-Twardowskiej - "Kocio mi"

11 kwietnia 2018, Łódź, ul. Piotrkowska 217 […]
KOCIE SPRAWY przyjacielem Schroniska "Na Paluchu"

KOCIE SPRAWY przyjacielem Schroniska "Na Paluchu"

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOTA

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOTA

Świętuj Międzynarodowy Dzień Kota!
Specjalne pokazy filmu „KEDI” w kinach! […]