Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

Zapraszamy na: Kocie szkolenie

Koty to złożone zwierzęta o skomplikowanych osobowościach i indywidualnych potrzebach. Nie zawsze są dobrze rozumiane przez swoich ludzi a nawet wieloletnie doświadczenie w opiece nad nimi nie gwarantuje umiejętności rozwiązania każdego kociego problemu. Dlatego warto się szkolić i poszerzać wiedzę, by móc lepiej sprostać potrzebom naszych czterołapych przyjaciół.

Po sukcesie mojego pierwszego krakowskiego szkolenia poświęconego tematyce pierwszej pomocy oraz opieki specjalistycznej nad kotami chorymi i niepełnosprawnymi czas na drugą część. Szkolenie „Kot – zdrowie, zachowanie i potrzeby” adresowane jest do kocich opiekunów i sympatyków, ale też do wolontariuszy fundacji i schronisk, petsitterów, pracowników hoteli dla zwierząt i średniego personelu weterynaryjnego. Podczas spotkania będziemy omawiać następujące zagadnienia:

1. Zdrowotne przyczyny zaburzeń zachowań u kotów.
2. Socjalizacja kotów: zagadnienia wprowadzające oraz metody pracy socjalizacyjnej.
3. Zachowania agresywne u kotów – jak sobie z nimi radzić? (agresja na linii kot-kot i kot-człowiek).

Dlaczego w takiej kolejności? Ponieważ u zwierząt z zaburzeniami zdrowotnymi często nie da się prawidłowo przeprowadzić socjalizacji, a u zwierząt, które socjalizację przeszły nieprawidłowo może dochodzić do zaburzeń z zakresu agresji.

 Szkolenie odbędzie się w Krakowie 20 maja 2017 r. w godzinach 10.00 – 16.00. Koszt uczestnictwa to 80 zł od osoby, ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów dydaktycznych oraz dyplom ukończenia szkolenia. Organizatorem szkolenia jest EBERGAS sp. z o.o. Szczegóły dotyczące procedury rejestracyjnej można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku na profilu Kocibehawioryzm.pl.

https://www.facebook.com/events/1709225029375244

 

Zapraszam serdecznie do rejestracji i uczestnictwa.

Tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk – prowadząca i autorka szkolenia