Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

Dzień Kota w Warszawie

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

PAŁAC PKiN Z okazji Dnia Kota w sobotę 17 lutego, do każdego biletu ulgowego na Taras Widokowy na XXX p. PKiN władze pałacu dodadzą gratis karty "Piotruś" z Pałacowymi Kotami. Wszystkie obrazki na kartach są zainspirowane prawdziwymi Pałacowymi Kotami żyjącymi w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

WOLA Trwa konkurs na Najbardziej Wolskiego Kota, organizowany przez stowarzyszenie Wola Mieszkańców, portal Jestem z Woli, klubokawiarnię Jaś & Małgosia, Przegląd Wolski oraz fundację Jeden Muranów. Aby wziąć udział w konkursie, należy wstawić zdjęcie kota w komentarzu pod postem na Facebooku lub przesłać je na adres: do dziś. Udział w konkursie mogą wziąć zarówno koty domowe, jak i wolno żyjące. Rozwiązanie konkursu odbędzie się podczas Wolskiego Dnia Kota – 17 lutego (sobota, Światowy Dzień Kota) w godz. 16–20 w klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57.

URSUS W Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Ursus przy ul. Plutonu AK „Torpedy” 47 odbędzie się impreza pt. „Kot z Ursusa”. Z okazji Światowego Dnia Kota odbędzie się tam spotkanie i dyskusja z Barbarą Szymańczak, naczelnikiem Wydziału Ochrony Środowiska w Dzielnicy Ursus, Dorotą Będkowską, lekarzem weterynarii ze schroniska „Na Paluchu” oraz Iloną Mlastek z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. Podczas spotkania odbędzie się zbiórka kociej karmy oraz zostaną wręczone nagrody za najlepsze zdjęcia kotów. Fotografie kotów (format jpg lub png) można nadsyłać do 15 lutego na adres: .

KSIĘGARNIE okazji Światowego Dnia Kota wydawnictwo EMG po raz czwarty zaprasza do udziału w akcji „Dzień kota w księgarniach”. Partnerzy akcji przygotują ekspozycje „kocich” wydawnictw. Nie wykluczają także zorganizowania innych wydarzeń, warsztatów i konkursów związanych z Dniem Kota. Do obchodów „Dnia kota w księgarniach” w Warszawie przyłączyły się już: Kawiarnia-Księgarnia Radio Telewizja przy ul. Andersa 29, Księgarnia Bagatela na Pięterku przy ul. Bagatela 14 i Sklep Podróżnika przy ul. Kaliskiej 8/10. Z kolei Wolski Dzień Kota będzie obchodzony w klubokawiarni Jaś & Małgosia (więcej w dziale Wydarzenia).

KOTY W pawilonie handlowym przy ul. Grójeckiej 79 (w pobliżu skrzyżowania z ul. Banacha i ul. Bitwy Warszawskiej 1920), już za około cztery miesiące rozpocznie działanie filia stołecznego Schroniska „Na Paluchu”. W punkcie „Ochota na kota” zamieszka około 20 kocurów i kotek, które będą ambasadorami idei adopcji.

Nowe suche karmy dla kotów od Bozity - szwedzka jakość!

Nowe suche karmy dla kotów od Bozity - szwedzka jakość!

W nowej ofercie jest wiele opcji do wyboru - takich jak karmy bez zbóż i pszenicy dla kotów o wrażliwym żołądku, kotów o wyższym lub niższym poziomie aktywności czy kotów wysterylizowanych. […]
KOT WARSZAWSKI

KOT WARSZAWSKI

KOT WARSZAWSKI - czyli trochę o kotach, trochę o psach, ciut edukacyjnie, ciut rekreacyjnie...., ale przede wszystkim dla dobra zwierząt i ludzi. Czasem z przytupem. 

kotwarszawski.blogspot.com

"TERAPIA Z UDZIAŁEM ZWIERZĄT W REHABILITACJI I AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW" - konferencja międzynarodowa

"TERAPIA Z UDZIAŁEM ZWIERZĄT W REHABILITACJI I AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW" - konferencja międzynarodowa

miejsce: Centrum Alzheimera
al. Wilanowska 257, Warszawa
data: 8 grudnia 2018

Udział w konferencji jest bezpłatny […]
Rozwiązanie krzyżówki z majowego numeru KOCICH SPRAW

Rozwiązanie krzyżówki z majowego numeru KOCICH SPRAW

Prawidłowe hasło krzyżówki brzmi: "Kotu żart a myszce śmierć"  […]
Zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Kopeć-Twardowskiej - "Kocio mi"

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Kopeć-Twardowskiej - "Kocio mi"

11 kwietnia 2018, Łódź, ul. Piotrkowska 217 […]
KOCIE SPRAWY przyjacielem Schroniska "Na Paluchu"

KOCIE SPRAWY przyjacielem Schroniska "Na Paluchu"